Висновок СБУ для митного оформлення Україна

The topic for Ukrainians only, because it is about Ukraine law and delivering Flipper to Ukraine. That’s why I decided to use Ukrainian instead of English. also, it will help other people to find the topic quicker.

Поділіться досвідом якщо хтость отримував або намагався отримувати Висновок СБУ для митного оформлення про належність/неналежність товарів до Єдиного списку товарів подвійного використання.
Які документи відправляли? який саме технічний опис і технічну (експлуатаційні) документацію ?

Замовляв через новапошта шипінг, отримав повідомлення що окрім стандартного набору документів потрібен ще висновок.
буду вдячний за будь яку інформацію від людей які через це проходили.
або якщо хтось також планує проходити цю процедуру, пишіть, поділимось думками.

3 Likes

Вітаю, та сама проблеблема, наразі невдалось нічого знайти, але працівники НП кажуть що такі висновки саме для Flipper zero вже неодноразово отримували. Чи вдалось Вам якост просунутись в цій справі? Дякую

Ні, не так щоб просунувся. подивився на сайті сбу про необхідні документи, трохи відрізняється від інструкції що нова пошта прислала. на сайті сбу наче не вказано що потрібно копії паспорта і тд. а в іншому то те ж саме.
але найголовніше що знайшов - можно все відправити і отримати відповідь електронною поштою.
основна проблема зараз це зробити технічний опис і технічна документації та їх переклад.
тех описом в цілому думаю взяти просто tech spec з сайту, і там не багато, майже нічого і не траба перекладати.
а ось з докою поки хз, не знайшов в пдф, тільки сайт, і перекладати багато.

ще почекаю, можливо хтось відгукнеться тут. якщо ні - буду “робити” доку якось, з автоперекладачем

Добрий день, така сама проблема, буду дуже вдячний якщо хтось поділиться інструкцією як подати документи в СБУ, та технічною документацією на Flipper Zero

ОНОВЛЕННО, сам переклав опис та тех характеристики з сайту та відправив заяву разом з іншими документами на електронну пошту ІСТЕ СБУ. Чекаю відповіді, якщо буде позитивна, то поділюся тут всіми деталями

Для вас створив інструкцію крок за кроком)

1 Like

воу! дуже дякую. я вчора відправив, але, звісно, не підписав через дію, ще й відправив не на зовсім ту адрессу - просто на icte. зараз перероблю

я не знайшов ваше репо, тому зробив ось таку документацію. вона більш повна, не впевнений звісно що це має значення в даному контексті
https://drive.google.com/file/d/1zjsmk8eADgBWopfbzvuLdKjdDaZb-v6R/view

все супер, отримав висновок і фліпер. дякую за допомогу!

відправивл лист з запитом на висновок 23.05 та 24.05, отримав висновок 29.05 і відразу відправив нп, отримав фліппер 31.05

Теж отримав, відправив 23 травня, отримав висновок 28, вистачило просто перекладеного опису з сайту

Добрий день! Підкажіть будь ласка в мене СБУ вилучила flipper zero вимагають висновок, що даний пристрій не відноситься до спеціальних засобів які заборонені ввозити в Україну та не належить до частини 3 розділу 5 Єдиного списку товарів подвійного використання.

Сьогодні абсолютно безкоштовно, забрав свій Flipper Zero🐬у СБУ, так як надав висновок ІСТЕ, що даний пристрій не відноситься до спеціальних технічних засобів Негласного отримання інформації****strong text
Детальний опис

Сьогодні абсолютно безкоштовно, забрав свій Flipper Zero🐬у СБУ, так як надав висновок ІСТЕ, що даний пристрій не відноситься до спеціальних технічних засобів Негласного отримання інформації Опис та інструкція за посиланням GitHub - olehgbr/Flipper-Zero-sbu